طراحی سایت
شنبه 28 مهر 1397.

آخرین اخبار

ورود مدیر سایت

آمار بازدید سایت

بازدید امروز(نفر)0
بازدید دیروز(نفر)0
بازدید هفته جاری(نفر)1
بازدید ماه جاری (نفر)20
کل بازدید تا به امروز (نفر)2397

آی پی بازدیدکنندگان : 54.80.87.166
Unknown ? Unknown Sat 20 Oct 2018 13:55

همایش ملی جایگاه علوم گردشگری در آمایش سرزمین و توسعه گردشگری با محورهای جایگاه علم گردشگری در ایران،گردشگری و آمایش سرزمین،گردشگری و آمایش سرزمین در استان گلستان با مشارکت شهرداری بندرگز و و مراکز پژوهشی برگزار خواهد شد. آخرین مهلت ارسال مقالات 10 شهریور 1394 اعلام نتایج داوری مقالات 20 شهریور1394 آخرین مهلت ثبت نام 25شهریور1394...

ادامه مطلب ...

سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور در اجرای مفاد ماده 62 قانون شهرداریها وتصویبنامه هیات وزیران به منظور ایجاد هماهنگی در امور شهرداریها و آموزش کارکنان شهرداریها و همچنین هدایت و نظارت بر فعالیتهایشهرداریها و اجرای وظایفی که قانونادر این رابطه به عهده وزارت کشور گذاشته شده است سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشــــــــور تشکیل شده است .

ادامه مطلب ...

فرمول پیشنهادی وزارت نفت برای تعیین قیمت فروش گاز طبیعی به عنوان خوراک واحدهای پتروشیمی از سوی معاون اول رییس جمهور مورد موافقت قرار گرفت و ابلاغ شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ، پس از آنکه وزیر نفت فرمول پیشنهادی تعیین قیمت گاز طبیعی خوراک واحدهای پتروشیمی را به دکتر اسحاق جهانگیری ارائه کرد، معاون اول رییس جمهور فرمول یاد شده را فرمولی مناسب ارزیابی کرد که می تواند اطمینان لازم را به سرمایه گذاران در صنعت مهم پتروشیمی بدهد.

ادامه مطلب ...

دهیار روستا

وبسایت های دولتی

نظزسنجی سایت

اوقات شرعی

اخبار تصویری سایت